Śleboda

Śleboda - Małgorzata Kuźmińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Kuźmińska
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Śleboda.pdf
ISBN
5333839862912

OPIS

Anka Serafin, młoda doktor antropologii z Krakowa, jedzie w Tatry, by szukać własnej tożsamości. Znajduje trupa. Zmasakrowane zwłoki z Doliny Suchej Wody należą do starego górala Jana Ślebody. Jego historia wiedzie ku wstydliwie skrywanej podhalańskiej przeszłości. To zabójstwo jest dopiero pierwszą ze zbrodni, które zdają się karą za stare grzechy. Czy Anka i tabloidowy dziennikarz Sebastian Strzygoń odkryją, kto zabija w Murzasichlu? Dlaczego krwią ofiar maluje swastykę? I czy przekonają się, ile dla górali warta jest śleboda, czyli wolność?

To rasowy kryminał z obrazem gór dusznych, nasyconych chciwością i krwią, pełnych współczesnych urazów i tajemnic z przeszłości. Niestety pan Śleboda pełni dyżury w Wałbrzyskim szpitalu i tak jak ja, każda kobieta nie z własnego wyboru, może trafić w jego ręce. To, że ten pan traktował mnie przedmiotowo, lekceważąco, był wyniosły, opryskliwy i bardzo niemiły a na obchodzie mogłam usłyszeć jedynie złośliwy komentarz jest niczym w porównaniu z tym ... Śleboda Wierch Spiski 31 34-530 Bukowina Tatrzańska tel.: 018 20 77 471 lub +48 697 833 747 zobacz więcej: www.sleboda.bukowinatatrzanska.pl.

Domek większy pomieści 12 osób. Posiada salon,kuchnie z wyposażeniem,dwie łazienki, 4 pokoje,balkony z widokiem na góry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI