Panna z Monidła

Panna z Monidła - Iwona Czarkowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Czarkowska
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Panna z Monidła.pdf
ISBN
8909709025495

OPIS

Ciąg dalszy przygód wesołej rozwódki Alicji!Alicja zgadza się zaopiekować domem swojej przyjaciółki na czas jej wyjazdu. Jednak co zrobić z Szymonem? Może to dobra okazja, żeby od siebie odpocząć? A może wprost przeciwnie?W ferworze przeprowadzki Alicji umyka informacja, którą miejscowe media publikują na czołówkach swoich serwisów. Ktoś włamał się do miejscowego muzeum i ukradł jeden z głównych eksponatów – obraz „Panna z Monidła”. Policjanci rozpoczynają śledztwo, które dziwnym trafem może doprowadzić ich wprost do domu, w którym teraz mieszka Alicja. Czyżby główna bohaterka, sama o tym nie wiedząc, stała się wspólniczką złodzieja?Będzie wesoło i będzie się działo!Alicja, wpadając w kolejne tarapaty, funduje czytelnikowi komedię pełną przezabawnych omyłek. Z przymrużeniem oka, z zaskakującym zakończeniem – bez uśmiechu ani rusz.Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Czyżby główna bohaterka, sama o tym nie wiedząc, stała się wspólniczką złodzieja? ... Książka Panna z Monidła autorstwa Czarkowska Iwona , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł . Przeczytaj recenzję Panna z Monidła.

Read reviews from world's largest community for readers. Ciąg dalszy przygód wesołej rozwódki Alicji!Alicja zgadza się zaopiekowa... Panna z Monidła Broszurowa ze skrzydełkami 34,90 zł Informacje o PANNA Z MONIDŁA - 7769471479 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI