Deadline na szczęście

Deadline na szczęście - Anna Tabak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Tabak
WYMIAR
11,76 MB
NAZWA PLIKU
Deadline na szczęście.pdf
ISBN
3953570972928

OPIS

Wydaje ci się, że wiesz, czego pragniesz? Możesz się zdziwić, gdy złośliwy los powie: „sprawdzam!”Ewa, ambitna menedżerka, nie waha się ani sekundy, gdy na horyzoncie pojawia się szansa awansu czy choćby nagrody. W biurze spędza długie godziny, bez żalu rezygnując z życia towarzyskiego i powoli tracąc kontakt z własnym mężem. Zupełnie nie spodziewa się nadchodzącego huraganu, który zburzy jej uporządkowaną codzienność. Jeden nieszczęśliwy wypadek, jeden telefon, jedna szybka decyzja. Co ma z tym wspólnego zwariowana siedmiolatka, niesforny labrador Browar i wszystko gryzący chomik Hubert? I czy cokolwiek może się okazać ważniejsze od dotrzymania deadline’u w pracy?

W biurze spędza długie godziny, bez żalu rezygnując z życia towarz… Informacje o DEADLINE NA SZCZĘŚCIE - 7984831544 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-21 - cena 31,27 zł Deadline na szczęście - mobi, epub - opis produktu: Wydaje ci się, że wiesz, czego pragniesz? Możesz się zdziwić, gdy złośliwy los powie: sprawdzam! Ewa, ambitna menedżerka, nie waha się ani sekundy, gdy na horyzoncie pojawia się szansa awansu czy choćby nagrody.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Czasami nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo ci na czymś zależy, dopóki się nie dowiesz, że nie możesz tego dostać. ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI