Matnia

Matnia - Małgorzata Łatka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Łatka
WYMIAR
6,43 MB
NAZWA PLIKU
Matnia.pdf
ISBN
7451832852159

OPIS

"Matnia" to zaskakujący kryminał, który zaostrzy wasz apetyt na dostrzeganie tego, co niewypowiadane...Makabryczne odkrycie nad Wisłą mobilizuje całą krakowską policję i elektryzuje opinię publiczną. Zmasakrowane ciało uniemożliwia identyfikację. Komisarz Jakub Zagórski i jego partner jeszcze nie wiedzą, że to będzie jedna z trudniejszych spraw w ich karierze.Czy sięgną po nietypowe rozwiązanie i poproszą o pomoc specjalistkę od mowy ciała - Lenę Zamojską, która właśnie pojawiła się w Krakowie?Lena chce ułożyć sobie na nowo życie. Jej wiedza na temat mowy niewerbalnej już raz pomogła policji zidentyfikować zabójcę zwanego Kamforą, lecz kobieta od czasu spotkania z nim twarzą w twarz żyje w ciągłym strachu. Chcąc uporać się z demonami przeszłości, na własną rękę zaczyna zgłębiać sprawę sprzed lat, dotyczącą Kamfory i jego obsesji…ROZPOZNAJ MORDERCĘ, NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

Nasz kochany kraj -- Śmierć i Podatki. ~gosc # 2016-01-30. Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.

na takie pytania jak: Matnia, potrzask hasło do krzyżówki, Matnia, potrzask krzyżówka, Matnia, potrzask krzyzowka ... Matnia (fr. Cul-de-Sac) - film fabularny zrealizowany w 1966 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI