Jedwabne rękawiczki

Jedwabne rękawiczki - Renata Kosin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Kosin
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Jedwabne rękawiczki.pdf
ISBN
7350253710666

OPIS

Laura wiedzie spokojne życie na ostatnim piętrze przedwojennej warszawskiej kamienicy, gdzie mieszka wraz mężem i córkami. Czuje się tam szczęśliwa i bezpieczna, do czasu, gdy znajduje na podłodze salonu amarantowy koralik ze strzępkiem srebrnej nici. Intuicja podpowiada jej, że jest on ważny, podobnie jak zdjęcie dziewczynki z lalką ukryte za obwolutą starego albumu, listy wypchane strzępkami znalezionych pod podłogą papierzysk oraz jedwabna rękawiczka z wyhaftowanym tajemniczym symbolem.Chęć wyjaśnienia tajemnicy zaprowadzi Laurę do maleńkiego francuskiego miasteczka i domu z zamkniętymi okiennicami. Wewnątrz czekają na nią zarówno odpowiedzi, jak i nowe pytania.Powieść o tajemnicach przeszłości, i cenie jaką trzeba zapłacić za ich poznanie.

Rękawiczki Skórzane 1R/3. Cena: 150,00 zł.

Kominiarki i rękawiczki wykonane ze 100% jedwabiu są doskonałą pierwszą warstwą odzieży dla narciarzy, alpinistów i motocyklistów. Kup teraz. Cena 22,83 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI