Jack Reacher: Nocna runda

Jack Reacher: Nocna runda - Lee Child | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: Nocna runda.pdf
ISBN
8003682836059

OPIS

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH SERII SENSACYJNYCH NA ŚWIECIE:PONAD 100 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻEK, DOSTĘPNYCH W 97 KRAJACH I PRZETŁUMACZONYCH NA 42 JĘZYKI.To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.Po rozstaniu z Michelle Chang Jack Reacher opuszcza Milwaukee. Wciąż podróżuje bez określonego celu przez stan Wisconsin, aż wreszcie na jednym z postojów wysiada, żeby rozprostować nogi. W oknie wystawowym lombardu zauważa damski sygnet szkolny West Point, uczelni, którą sam ukończył. Zastanawia go, kto i dlaczego mógłby zastawić tak cenną pamiątkę. Nie mając nic innego do roboty, odkupuje sygnet i postanawia odszukać jego właścicielkę. Jedyną wskazówką jest grawerunek: S.R.S.2005.

Nocna runda (audiobook) - od 29,84 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pech chciał, że najpierw obejrzałem filmy, które nie są dobre, ani złe… są zwyczajnie nijakie.

Jest to zbiór jedenastu opowiadań poświęconych Jackowi Reacherowi. Za książkę odpowiada Lee Child. jack reacher: nocna runda, lee child - jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na Świecie: ponad 100 milionÓw sprzedanych egzemplarzy ksiĄŻek, dostĘpny Nocna runda - Lee Child - opis książki: EDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH SERII SENSACYJNYCH NA ŚWIECIE: PONAD 100 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻEK, DOSTĘPNYCH W 97 KRAJACH I PRZETŁUMACZONYCH NA 42 JĘZYKI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI