Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać (wydanie 2)

Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać (wydanie 2) - Adam Jagielnicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Jagielnicki
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać (wydanie 2).pdf
ISBN
2707057991943

OPIS

Giełda na wskroś przeanalizowanaAnaliza techniczna i fundamentalna rynków kapitałowychAnaliza wykresów - oscylatory, dywergencje, świece, fale Elliota, kółko i krzyżykAnaliza sprawozdań finansowych spółek notowanych na giełdzieAnaliza emocji - supersiły rządzące trendami i formacjamiNieustępliwa jak skała, wciągająca jak rzeczny wir. Paląca żywym ogniem porażki i zapierająca dech w piersiach przy kolejnej wielkiej wygranej. Giełda. Kwintesencja ziemskich żywiołów. Jednych pogrąża w biedzie, innych hojnie wynagradza. Wszystkim daje niezapomnianą lekcję życia: rozgoryczenie, kiedy Cię pokonuje, i euforię zwycięstwa, gdy w jednej chwili z pucybuta stajesz się milionerem. To machina do zarabiania pieniędzy, napędzana na przemian strachem i entuzjazmem.Giełda to nie gra w karty na zapałki. Tutaj za swoje błędy i niewiedzę zapłacisz realną gotówką. Aktualnie na GPW jest notowanych ponad 350 spółek publicznych. Dzienne obroty przekraczają czasem 2 miliardy złotych. Roi się tam od inwestorów zagranicznych, instytucjonalnych i indywidualnych. Od pierwszego wydania tego podręcznika na rynku kapitałowym zaszło wiele zmian. W tym czasie skończyła się hossa, a zaczęła bessa. Modyfikacji uległ harmonogram sesji, oznaczenia i rodzaje instrumentów pochodnych, pojawiły się też zmiany w indeksach. Powstał alternatywny rynek NewConnect. Internet bezustannie dostarcza nowych źródeł informacji. Rozpowszechniły się serwisy RSS oraz blogi.Oko w oko z bykami i niedźwiedziami:kontrakty terminowe i opcje,gra na instrumentach "bezpiecznych",korzystanie z dźwigni finansowej,strategie spekulacji i manipulacji,główne instytucje i inwestorzy rynku kapitałowego,rodzaje indeksów giełdowych,czynniki ryzyka,alternatywny rynek NewConnect,przepisy prawne obowiązujące na rynku kapitałowym,oprogramowanie giełdowe.

Tytuł: Inwestycje giełdowe Jak grać i wygrywać Autor: Jagielnicki Adam Wydawnictwo: Helion ISBN: 9788324665228 Języki: polski Rok wydania: 2010 Ilość stron: 360 Format: 15.5x23.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.56 kg Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać.

Tytuł: Inwestycje giełdowe Jak grać i wygrywać Autor: Jagielnicki Adam Wydawnictwo: Helion ISBN: 9788324665228 Języki: polski Rok wydania: 2010 Ilość stron: 360 Format: 15.5x23.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.56 kg Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI