Trup na plaży i inne sekrety rodzinne. Seria Garstka z Ustki. Tom 1

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne. Seria Garstka z Ustki. Tom 1 - Aneta Jadowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Jadowska
WYMIAR
9,40 MB
NAZWA PLIKU
Trup na plaży i inne sekrety rodzinne. Seria Garstka z Ustki. Tom 1.pdf
ISBN
5756388668169

OPIS

Czerwcowy poranek, pusta plaża i... trup.Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia, rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później... znajduje zwłoki. Kim był martwy mężczyzna? Jak zginął i czego szukał w pensjonacie Garstków? Śledztwo utknęło w martwym punkcie, a Magda, córka policjanta, wbrew ostrzeżeniom postanawia zostać detektywem. Co prawda komuś zależy, aby czym prędzej wyjechała z miasteczka, ale tym pomartwi się później. Zwłaszcza że sprawa zagadkowego trupa wydaje się powiązana z pewną rodzinną tajemnicą...Rozrywkowy kryminał w stylu Joanny Chmielewskiej dla trzech pokoleń kobiet.Każda rodzina trzyma trupy w szafie. W niektórych domach szafy są większe.***Chciałabym być jak Magda Garstka – odważna, dociek­liwa, mądra. Z drugiej strony starałabym się dwa razy zastanowić, zanim wplączę się w historie, w których pojawiają się trupy, gangsterzy i kradzione dzieła sztuki. Magda nie ma takich rozterek – po prostu działa.- Agnieszka Łopatowska, Interia.plLato nad Bałtykiem – smażona rybka, szum morza i roje turystów. A także tajemnica, która aż prosi się o odkrycie! U Anety Jadowskiej tak bliska memu sercu Ustka to miasteczko pełne sekretów. Dajcie się porwać tej słodko--gorzkiej opowieści!- Olga z Wielkiego BukaJadowska stworzyła ciepłą, dynamiczną i zapadającą w pamięć powieść. Przygody Magdaleny Garstki (alias Usteckiej Nancy Drew) oraz opowieści z życia jej rodziny naszpikowane są odwagą, humorem oraz wątkami, które potrafią poruszyć serca i wzruszyć do łez. Polecam!- Marta Korkus, OkiemMKPrzyjemna i ciepła książka z ogromną dawką humoru i emocjonującymi wątkami kryminalnymi. Gwarantuje dobrą zabawę i chwilę refleksji. Lektura idealna, nie tylko na wakacje w Ustce.- Miłka Awgul, Maw ReadsGenialna powieść, którą pokochają miłośnicy nietuzinkowych wątków detektywistycznych. Jako wielka miłośniczka kryminałów: POLECAM!- Mariola Kłodawska, PrzekartkowanePowieść Anety Jadowskiej wyróżnia charyzmatyczna główna bohaterka, niecodzienna historia kryminalna oraz przede wszystkim przepiękne ukazanie relacji rodzinnych. Już dawno nie przeczytałam książki tak szybko!- Anna Targosz, Wyznania książkoholiczkiFragment książki - Trup na plaży i inne sekrety rodzinneissuu.com/WydawnictwoSQN/docs/trup_na_plazy_issuu

Trup plaży inne sekrety rodzinne. Martwy sezon.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI