Piotr Blamowski. Design utopijny. Scenki obsesyjne

Piotr Blamowski. Design utopijny. Scenki obsesyjne - Piotr Blamowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Blamowski
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
Piotr Blamowski. Design utopijny. Scenki obsesyjne.pdf
ISBN
2083607414446

OPIS

Katalog dotyczy dwóch wystaw Piotra Blamowskiego prezentowanych równocześnie w MOCAK-u i tym samym analizuje dwa pola działalności artysty: wideo i design. W swoim tekście Maria Anna Potocka, kurator wystawy Scenki obsesyjne, omawia krótkie filmy tworzone przez Piotra Blamowskiego i Michała Sterzyńskiego (design-generation). Natomiast w rozmowie Delfiny Piekarskiej, kurator wystawy Design utopijny, artysta opowiada o produkowanych przez siebie przedmiotach użytkowych oraz o swojej działalności projektanckiej. W tej części katalogu zaprezentowane zostały prace, które zobaczyć można na wystawie "Design utopijny". Na dołączonej do publikacji płycie DVD znajdują się wszystkie filmy grupy design-generation.

Natomiast w rozmowie Delfiny Piekarskiej, kurator wystawy Design utopijny, artysta opowiada o produkowanych przez siebie przedmiotach użytkowych oraz o swojej ... Sprawdź niskie ceny i kup Piotr Blamowski Design utopijny + DVD w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Katalog dotyczy dwóch wystaw Piotra Blamowskiego prezentowanych równocześnie w MOCAK-u i tym samym analizuje dwa pola działalności artysty: wideo i design. W swoim tekście Maria Anna Potocka, kurator wystawy Scenki obsesyjne, omawia krótkie filmy tworzone przez Piotra Blamowskiego i Michała Sterzyńskiego (design-generation).

Natomiast w rozmowie Delfiny Piekarskiej, kurator wystawy Design utopijny, artysta opowiada o produkowanych przez siebie przedmiotach użytkowych oraz ... Piotr Blamowski. Design utopijny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI