Noworoczne anioły

Noworoczne anioły - Hanna Urbankowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Urbankowska
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Noworoczne anioły.pdf
ISBN
8908756712471

OPIS

Historia rozpoczyna się w noc sylwestrowa, kiedy trzy przyjaciółki wymyślają swoje noworoczne postanowienia…– Nasze postanowienia, szybko! W tym roku traktujemy je poważnie!– Nowa, lepsza praca – rzuciła Anka bez większego namysłu.– Najcudowniejsze wesele pod słońcem – zapowiedziała Zuzanna.– W tym roku wydam wreszcie moja książkę! – zakończyła Matylda.Deklaracjom przyjaciółek przysłuchują się ich aniołowie stróżowie, którzy mają jednak względem swoich duszyczek zupełnie inne plany…Dzięki nim przeżywają radości, ale również zwątpienia, i robią, co mogą, żeby ich podopieczne nie pakowały się w tarapaty. W pewnym sensie upodabniają się do swoich duszyczek. A może to duszyczki upodabniają się do nich…?To naprawdę dobra książka. Napisana lekko, ale bardzo sprawnie. Dialogi są żywe, zabawne; autorka bardzo umiejętnie posługuje się piórem. Trudno uwierzyć, że to debiut. Przeczytałam ją z prawdziwą przyjemnością i szczerze polecam!Magdalena Kawka, autorka m.in. książek Rzeka zimna, Pora westchnień, pora burz.Dawno już nie czytałam książki z tak uderzeniową dawką optymizmu. Bo kto nie chciałby wierzyć, że wokół nieustannie krąży niewidzialny ktoś, który ma zadanie zatroszczyć się o nas? Może jest trochę powolny i nie za bardzo nadąża za dzisiejszymi czasami, czasami bywa marudny i trochę zbyt opiekuńczy, ale kto by się na niego gniewał? Przecież to nasz własny, prywatny anioł stróż!Iwona Czarkowska, autorka m.in.książek Dama z kotem, Wesoła rozwódka

DODAJ RECENZJĘ ... Anioły Grudnia - koncert z okazji 50-lecia Grudnia 1970 Koncerty . Koncert jubileuszowy WFDiF ...

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Noworoczne anioły to powieść idealna na zimowe wieczory dla osób, które pragną akurat przeczytać coś lekkiego, a zarazem istotnego. Bowiem ta książka uczy nas pokory, szacunku dla drugiej osoby oraz odkrywania świata na nowo. Noworoczne anioły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI