Morze, nasze morze. Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 4

Morze, nasze morze. Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 4 - Sławomir Koper | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Koper
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Morze, nasze morze. Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 4.pdf
ISBN
9122353884098

OPIS

Kolekcja „Dwudziestolecie międzywojenne” to wyjątkowa seria 48 książek o świecie, który przeminął, ale który wart jest przypomnienia.Zapraszamy czytelników do sentymentalnej podróży, w której postaramy się przedstawić najważniejsze aspekty życia w tamtych czasach.Opowiemy o tym, jak Polacy pracowali i odpoczywali, co ich wzruszało, interesowało czybulwersowało. W naszej serii nie zapomnimy także o poważniejszych tematach, takich jak: polityka, rozwój nauki i przemysłu oraz stosunek do mniejszości narodowych. Zatem, cytując słowa znanego szlagieru z 1935 roku, powróćmy jak za dawnych lat…

Zapraszamy czytelników do sentymentalnej podróży, w której posta "Tropy sekularyzacji w prozie dwudziestolecia międzywojennego" to opracowanie książkowe doktoratu bronionego w Instytucie Nauk o Literaturze Polskiej (promotor: prof. zw.

Walka o Granice 1918-21 ... Morze nasze morze. Kolekcja "Dwudziestolecie międzywojenne " to wyjątkowa seria 39 książek o świecie, który przeminął, ale który wart jest przypomnienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI