Dziewczynka z parku

Dziewczynka z parku - Barbara Kosmowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kosmowska
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka z parku.pdf
ISBN
7309246481757

OPIS

Ta zima jest dla Andzi zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Pół roku temu zdarzyło się coś strasznego - umarł jej tata. Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek. Nie jest łatwo poradzić sobie z cierpieniem, ale Andzi pomaga pamięć o pewnej tajemnicy powierzonej przez tatę. Może również liczyć na kolegę Jeremiasza, który przywraca uśmiech na jej twarzy.Czy dziewczynka zdradzi chłopcu swój sekret?

Andzia proponuje mu wspólne karmienie kaczek. Andzia w myślach analizuje ostatnie miesiące ... Dziewczynka z parku na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Najbardziej kompletny test z lektury Dziewczynka z parku jaki znajdziesz w sieci. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziewczynka z parku Dziewczynka z parku opowiada pełną smutku i łez historię dziewczynki o imieniu Andzia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI