Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa. Poradnik survivalowy

Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa. Poradnik survivalowy - Bear Grylls | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bear Grylls
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa. Poradnik survivalowy.pdf
ISBN
1914104761206

OPIS

Bear Grylls cały czas doskonali swój warsztat survivalowy. Przez lata – od służby w elitarnej jednostce wojskowej, przez niezwykłe wyprawy wspinaczkowe, po ekspedycje w najtrudniejszych warunkach przez pięć kontynentów – zgromadził ogromną wiedzę na temat przetrwania. Wciąż inspiruje i szkoli nowych adeptów turystyki kwalifikowanej, survivalowców i bushcraftowców. Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa to unikalny zbiór wszystkich sztuczek i zasad stosowanych przez Beara Gryllsa, które zapewnią dostęp do niezbędnych umiejętności. To kompendium wiedzy potrzebnej, by przetrwać w każdej sytuacji. Nie tylko podczas egzotycznych wypraw i uprawiania ekstremalnych pasji, ale przede wszystkim w codziennym życiu. • Jak rozpalić ogień, nie mając nic • Jak znaleźć drogę za pomocą gwiazd • Jak udzielać pierwszej pomocy bez apteczki • Jak uciec z płonącego budynku • Jak obronić się przed sforą atakujących psów

Co zrobić gdy nic nie działa Poradnik survivalowy - Bear Grylls. Bear Grylls cały czas doskonali swój warsztat survivalowy. Przez lata od służby w elitarnej jednostc... Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa to unikalny zbiór wszystkich sztuczek i zasad stosowanych przez Beara Gryllsa, które zapewnią dostęp do niezbędnych umiejętności.

Przez lata - od służby w elitarnej jednostce wojskowej, przez niezwykłe wyprawy wspinaczkowe, po ekspedycje w najtrudniejszych warunkach przez pięć kontynentów - zgromadził ogromną wiedzę na temat przetrwania. Na sprzedaż nowa i nieużywana książka Przetrwać! Co zrobić, gdy nic nie działa. Poradnik survivalowy autorstwa legendarnego Bear'a Grylls'a.

POWIĄZANE KSIĄŻKI