Pocałunek zdrajcy

Pocałunek zdrajcy - Erin Beaty | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Beaty
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Pocałunek zdrajcy.pdf
ISBN
9858074923618

OPIS

ZNAKOMITA LEKTURA DLA FANÓW SERII RYWALKIKolejny tom trylogii w 2018!Królestwo na krawędzi wojny.Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż.Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość.Sage Fowler, w której ojciec rozbudził pasję do książek i której wpajał, że sama może decydować o sobie, jest inteligentna, odważna i nie zamierza wychodzić za mąż. Przyjmuje więc propozycję swatki i zaczyna szpiegować potencjalnych kandydatów na mężów dla wpływowych panien. Kiedy podczas jednej z tajnych misji spotyka księcia, sprawy się komplikują.Erin Beaty urodziła się i wychowała w Indianapolis. Ukończyła Naval Academy, jest ekspertem od broni rakietowej. Służyła w marynarce jako oficer do spraw obronności i instruktor szkolący kadrę kierowniczą.Erin i jej mąż mają pięcioro dzieci, dwa koty i mały ogródek z warzywami. Mieszkają wszędzie tam, gdzie Armia każe im się przeprowadzić.Rekomendacje:Pełna akcji i krzyżujących się intryg opowieść z doskonałą główną bohaterką i porywającym wątkiem miłosnym. - Publishers WeeklyJedna z najbardziej oczekiwanych powieści dla młodych czytelników fantasy w 2017 roku. - BustlePorywająca, pełna tajemnic opowieść, która łączy w sobie elementy powieści szpiegowskiej i romansu. - Emily Bo Martin, author of Woodwalker and Ashes to Fire

Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż. Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość.

Dlatego jeśli czytaliście Pocałunek zdrajcy to koniecznie sięgnijcie po kolejną część. Niesamowity klimat, tajemnice i intrygi dalej zostały zachowane, także czytanie jej to czysta przyjemność. „Pocałunek zdrajcy" dzieje się w fikcyjnym świecie, gdzie królestwo jest na krawędzi wojny, wrogie wojska stoją praktycznie u bram, a główna bohaterka, Sage, mieszka gdzieś na prowincji u wuja i edukuje jego dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI