Kraina Lodu. Serce z lodu

Kraina Lodu. Serce z lodu - Elizabeth Rudnick | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth Rudnick
WYMIAR
10,61 MB
NAZWA PLIKU
Kraina Lodu. Serce z lodu.pdf
ISBN
2228028382377

OPIS

Anna jest księżniczką Arendelle. Zdesperowana, po latach spędzonych z dala od zewnętrznego świata, pragnie zostawić dotychczasowe samotne życie za sobą. Jej rodzice odeszli, a siostra Elsa – jedyna osoba, która mogłaby okazać jej miłość, jest chłodna i zdystansowana.Hans to książę Nasturii. Jako trzynasty w linii do tronu, rozczarowany tyranią ojca i starszych braci, postanawia uciec i stworzyć królestwo według własnych zasad.Ich światy połączą się podczas koronacji Elsy. Marzenia Anny wreszcie mają szansę się spełnić – wszystko wskazuje na to, że znalazła kogoś, kogo może pokochać. Czy Hans poczuje to samo? Miłość to najbardziej tajemnicza i potężna siła.

Pierwsza komora zawiera: ołówek, długopis, komplet 10 kredek, gumkę, oraz temperówkę. Druga komora wyposażona została w komplet 14 flamastrów.

Historię poznajemy z perspektyw dwóch bohaterów. Disney Kraina Lodu. Serce z lodu już od 32,50 zł - od 32,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI