Wojna liczb

Wojna liczb - Juan Darien | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juan Darien
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Wojna liczb.pdf
ISBN
2380010527399

OPIS

Jedynka była bardzo małą liczbą. Nikt nie zwracał na nią uwagi. Zawsze była sama, a wszyscy inni budzili w niej zawiść - widziała, że są dużo więksi. Pewnego dnia z dalekiego kraju przybył Król Minus. - Uczynię cię największą pośród liczb! - powiedział do Jedynki i przedstawił jej plany konstrukcyjne straszliwej broni: znaku minus...Juan Darién pokazuje szaleństwo wojny wykorzystując symbolikę działania matematycznego (odejmowania).W ten sposób udaje mu się stworzyć obrazowy manifest pacyfistyczny dla najmłodszych, a przy okazjizainteresować postawami matematyki. Metaforyczna Wojna liczb falsyfikuje fałszywe przekonanie, że wszystko, co inne stanowi zagrożenie, nawołuje do tolerancji i poszanowania prawa do wolności. Ważnemu przesłaniu książki towarzyszy lekka i przejrzysta forma graficzna: słowo i obraz splatają się w niej w mistrzowski sposób.

Pewnego dnia z dalekiego kraju przybył Król Minus. Sprawdź niskie ceny i kup Wojna liczb w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wojna liczb (Darien Juan). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Metaforyczna Wojna liczb falsyfikuje fałszywe przekonanie, że wszystko, co inne stanowi zagrożenie, nawołuje do tolerancji i poszanowania prawa do wolności.

Premiera: 2015-05-22. Księgarnia internetowa merlin.pl Wojna liczb | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Dla najmłodszych \ Opowiadania | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Jedynka była bardzo małą liczbą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI