Mucha

Mucha - Jacek Skowroński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Skowroński
WYMIAR
8,2 MB
NAZWA PLIKU
Mucha.pdf
ISBN
4062983665079

OPIS

W tej książce jedno jest pewne, że nic nie jest pewne!Agent ubezpieczeniowy Apoloniusz stawia się na spotkanie w sprawie polisy. Przyjmuje go roznegliżowana pani domu o imieniu Jola. Podekscytowany mężczyzna rozkoszuje się wizją upojnych chwil, kiedy nagle przez okno dostrzega pana domu, jak wspólnie z pomocnikami właśnie wyprawia na tamten świat pewnego gościa. Apoloniusz daje drapaka przez okno. I tak rozpoczyna się jego bohaterska walka z Muchą, czyli znanym gangsterem Konradem Z., który ani myśli rezygnować z pogoni za nieszczęsnym świadkiem.Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.). Autor powieści sensacyjno-kryminalnych oraz pisanych wspólnie z Marią Ulatowską powieści obyczajowych z wątkami kryminalnymi i historycznymi. Studiował w Nowosybirsku, absolwent SGH. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru. Imał się wielu profesji, zarabiając na życie między innymi jako tragarz, brukarz czy sprzedawca butów. Potrafi skakać ze spadochronem, prowadzić lokomotywy i strzelać z karabinu maszynowego.

Co znaczy i jak powiedzieć "mucha" po angielsku? - fly, bow tie, dicky bow, dickie bow Mucha 2 (1989) The Fly II - Syn człowieka-muchy zostaje zrekrutowany przez złowrogiego naukowca, który pragnie wykorzystać jego niezwykłe zdolności do swoich celów. Much has been achieved, much can be celebrated, but there is very much more to do. Osiągnęliśmy wiele i z wielu rzeczy można się cieszyć, ale wiele jeszcze jest do zrobienia.

Dwa lata później, gdy była w ciąży, pozowała dla magazynu Viva!, prezentując swój zaokrąglony brzuszek. Kilka lat później została Kobietą Dekady Glamour.

POWIĄZANE KSIĄŻKI