Pudełko z guzikami Gwendy

Pudełko z guzikami Gwendy - Richard Chizmar | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Chizmar
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Pudełko z guzikami Gwendy.pdf
ISBN
7755815135878

OPIS

OPOWIADANIE NAPISANE WSPÓLNIE Z RICHARDEM CHIZMAREM, KTÓREGO AKCJA ROZGRYWA SIĘ W MIASTECZKU CASTLE ROCK W 1974 ROKUIstnieją trzy drogi prowadzące do Castle View z miasteczka Castle Rock: Trasa 117, Pleasant Road i Schody samobójców. Każdego dnia latem 1974 roku dwunastoletnia Gwendy Peterson wybierała schody podtrzymywane na mocnych, żelaznych śrubach nad klifem. Na szczycie schodów Gwendy łapała oddech, słyszała krzyki bawiących się dzieci. Z oddali słychać uderzenie kija bejsbolowego, to ćwiczący członkowie Ligi seniorów przed charytatywnym meczem z okazji Święta Pracy.Pewnego dnia ktoś obcy zawołał do Gwendy: „Hej dziewczynko! Podejdź tu, pogadamy sobie”. Na ławce siedział mężczyzna w czarnych dżinsach, czarnym płaszczu i białej koszuli rozpiętej pod szyją. Na głowie miał mały czarny kapelusz. Nadejdzie czas, gdy ten kapelusz zacznie pojawiać się w koszmarach Gwendy…

Miejsce pobytu: Częstochowa. Pudełko z guzikami Gwendy « : Czerwiec 19, 2017, 16:36:47 ... Informacje o PUDEŁKO Z GUZIKAMI GWENDY - 7942127662 w archiwum Allegro.

Historii Gwendy bliżej do rozbudowanego opowiadania lub noweli niż pełnoprawnej powieści. W przeciwieństwie też do większości utworów Kinga wydaje się skierowana do nieco młodszego czytelnika ... Przypomnijmy, że „Pudełko z guzikami Gwendy" liczyło sobie 176 stron, a niewydana jeszcze w Polsce część druga, „Gwendy's Magic Feather", miała objętość 224 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI