Poznajemy zwierzaki. Układaj, koloruj, poznawaj

Poznajemy zwierzaki. Układaj, koloruj, poznawaj - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,72 MB
NAZWA PLIKU
Poznajemy zwierzaki. Układaj, koloruj, poznawaj.pdf
ISBN
6618917404499

OPIS

Poznajemy Zwierzaki – układaj, koloruj, poznawaj,to wyjątkowa kreatywna książeczka dla małych ciekawskich artystów idoskonała zabawa.W książeczce, która ma formę kołonotatnika, znalazły się 24 strony podzielone na trzy części. Na 20 znajdują się gotowe do pokolorowania ilustracje, a 4 pozostawiono puste, by można było na nich stworzyć własne projekty. Karty zostały pomieszane a zadaniem dziecka jest ułożenie prawidłowego obrazka.Zabawy artystyczne nie tylko rozbudzają dziecięcą kreatywność, ale równieżpoprawiają sprawność manualną i umiejętność koncentracji.Zachowajcie pokolorowaną książeczkę, można się nią bawić w deszczowe wieczory. Dzięki temu, że ilustracje są pomieszane na każdej stronie dziecko znajdzie dziwne stwory, np. głowa krokodyla jest zestawiona z tułowiem myszki i ogonem wiewiórki. Odszukiwanie prawidłowych sylwetek zwierząt do doskonała zabawa.Z tej serii ukazała się również książeczka Zabawa w zawody.

Data zakończenia 2019-06-28 - cena 27,50 zł Poznajemy Zwierzaki - układaj, koloruj, poznawaj, to wyjątkowa kreatywna książeczka dla małych ciekawskich artystów i doskonała zabawa. W książeczce, która ma formę kołonotatnika, znalazły się 24 strony podzielone na trzy części. Poznajemy zwierzaki - opis książki: W książeczkach, które mają formę kołonotatnika, jest 24 potrójnych stron, z czego na 20 znajdują się już gotowe do pokolorowania karty, a 4 pozostawiono puste, by można było na nich stworzyć własne projekty.

W książeczce, która ma formę kołonotatnika, znalazły się 24 strony podzielone na trzy części.Na 20 znajdują się gotowe do pokolorowania ilustracje, a 4 pozostawiono puste, by można było na nich stworzyć własne projekty. Informacje o POZNAJEMY ZWIERZAKI - UKŁADAJ, KOLORUJ, POZNAWAJ - 8521316484 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-30 - cena 24,05 zł Informacje o Poznajemy Zwierzaki - układaj koloruj - 7633826313 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI