Poznaj siebie

Poznaj siebie - Krzysztof Sadecki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Sadecki
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Poznaj siebie.pdf
ISBN
3038619020272

OPIS

Krzysztof Sadecki – polski finansista i analityk biznesowy, trener mentalny, publicysta, autor cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Obecnie Ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka oraz World Institute of Peace, redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.Dzięki bardzo dobrej znajomości polskiego rynku wykłada na wyższych uczelniach w kraju i zagranicą, regularnie występuje jako prelegent na eventach motywacyjno-inspiracyjnych, prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego. Jest również uznanym autorytetem w dziedzinie treningów mentalnych.Laureat wielu nagród, m.in. dwóch nagród Mentora Roku w plebiscycie „Najlepsi z najlepszych” za najbardziej poczytny poradnik biznesowy, nagrody „Global Business Entertainment” społeczności Kultura Kobiet, nagrody Guru Biznesu społeczności Business Link oraz nagrody Diamentów Polskiego Biznesu jako Trener Przyjazny Kobietom.Prawdziwa perla wśród książek o rozwoju osobistym – wnikliwa i odważna, szczera i odkrywcza.Lektura obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy. Do przeczytania jednym tchem jak i do dogłębnego studiowaniaZapewne nieraz jeszcze do niej powrócę.Witold AntosiewiczW swoim życiu przeczytałem wiele książek traktujących o rozwoju osobistym, ale żadna z nich nie była tak wnikliwa jak najnowsza książka Krzysztofa Sadeckiego. Pozycja wybitna i zasługująca na kilkukrotne przeczytanie, by przypadkiem coś nie umknęło, a czytając ma się wrażenie, że wszystko ma znaczenie. Gorąco polecam.Łukasz Milewski

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Poznaj siebie to pełna emocji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu.

Z murów miasta można było zobaczyć na linii horyzontu dwie obejmujące się sylwetki. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Poznaj siebie - blog psychologiczny, Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI