#niewidzialna

#niewidzialna - Sharon Huss Roat | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sharon Huss Roat
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
#niewidzialna.pdf
ISBN
2237962511685

OPIS

Offline Vicky Decker nie rzuca się w oczy. Jest przeciętna, chorobliwie nieśmiała, nie ma znajomych. Czuje się samotna.Jako @Observi jest duszą towarzystwa. Wrzuca zdjęcia z imprez, kolorowe stories, na których jest roześmiana, wśród znanych ludzi. Ma coraz więcej followersów, zbiera tysiące lajków i komentarzy.Na Instagramie jest gwiazdą, po raz pierwszy w życiu. W końcu może być tym, kim chce.Fikcyjny profil dopracowuje w każdym szczególe. Uświadamia sobie, że mogłaby spędzić resztę życia, nie wychodząc z pokoju. Im bardziej jest popularna jako @Observi, tym lepiej rozumie, że w realnym świecie roi się od ludzi, którzy są równie #samotni i #niezauważani jak ona.By pomóc im i sobie, musi pokazać światu swoją prawdziwą twarz. Czy zdobędzie się na odwagę i zacznie żyć naprawdę?

Poprzednia część Kinia_1994. 12 ... Sprawdź niskie ceny i kup #niewidzialna w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! #niewidzialna Przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska Wydawnictwo HarperCollins Polska Premiera: 6 września 2017 #niewidzialna .

Wrzuca zdjęcia z imprez, kolorowe stories, na których jest ... #niewidzialna . Sharon Huss Roat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI