Dziewczyny mają moc

Dziewczyny mają moc - Kate T. Parker | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate T. Parker
WYMIAR
10,75 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny mają moc.pdf
ISBN
6530204435646

OPIS

To historie wspaniałych, silnych, dumnych i nieustraszonych młodych dziewczyn, które są dowodem na to, że płeć nie ma znaczenia, a bycie dziewczyną nie ma granic.Opowieść o tym, że "chłopcy i dziewczynki mogą robić, co chcą. Dziewczyny mogą robić to, co chłopcy, a chłopcy to, co dziewczynki. Możesz być jak dziewczynka i możesz być jak chłopak" (Esme, 5 lat).Dziewczyny mają moc to inspiracja dla dziewczyn i kobiet, by dawały z siebie wszystko, by odważnie ustanawiały własne granice i bez lęku sprawdzały na co je stać.Dziewczyny na zdjęciach Kate T. Parker mówią własnym głosem. Głośno. Spełniają swoje marzenia, robią plany, nieustannie sięgają po więcej. One wiedzą, że jeśli tylko zechcą, mogą wszystko. 

Wokalistki, lekarki, biolożki i lekkoatletki. Artystki, szalone przyjaciółki, nieustraszone odkrywczynie. - „Dziewczyny mają moc!" to druga, wiosenna edycja wydarzenia spod znaku kobiet, które współorganizujemy razem z magazynem „Zwykłe Życie".

Zawsze próbuję czegoś nowego. Jeżeli coś mi się nie podoba, przynajmniej wiem, jakie to było i jak się z tym czułam Lailani, 15 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI