Xamarin. Tworzenie aplikacji cross-platform. Receptury

Xamarin. Tworzenie aplikacji cross-platform. Receptury - George Taskos | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
George Taskos
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Xamarin. Tworzenie aplikacji cross-platform. Receptury.pdf
ISBN
6277301465773

OPIS

Platforma Xamarin.Forms jest wszechstronnym narzędziem dla nowoczesnych programistów. Umożliwia budowanie aplikacji w języku C#, włączając w to interfejsy graficzne dla urządzeń macOS, Android i Windows Phone. Ułatwia budowanie niestandardowych widoków, układów i kontrolek. Xamarin pozwala również na tworzenie własnych uniwersalnych wtyczek i udostępnianie ich w systemie NuGet. Obecnie Xamarin.Forms zdobywa coraz większą popularność. W wielu dużych firmach stanowi standard budowy oprogramowania dla urządzeń mobilnych.W tej książce opisano zasady programowania aspektowego przy tworzeniu architektury aplikacji, która działa efektywnie na każdej platformie i korzysta z wbudowanego lokalizatora usług. Przedstawiono dobre praktyki tworzenia i dostosowywania kontrolek Xamarin.Forms ListView, grupowania elementów, list szybkiego dostępu i niestandardowych komórek. Opisano również procedury testowania interfejsu użytkownika, zarówno lokalnie, jak i za pomocą Xamarin Test Cloud. Czytelnik dowie się również, w jaki sposób monitorować aplikację za pomocą usługi Xamarin Insights, a także jak przygotować aplikację do udostępnienia i umieścić ją w sklepie internetowym.W książce między innymi:rozpoczęcie pracy na platformie Xamarin.Formstworzenie interfejsu użytkownika i wyświetlanie widokówbudowa kodu wielokrotnego użytkutworzenie animacji i obsługa gestów użytkownikatworzenie uniwersalnych komponentów współpracujących z bazą SQLite i usługą RESTtestowanie aplikacji, w tym za pomocą platformy Calabash i terminala REPLXamarin.Forms — twórz aplikacje idealne dla urządzeń mobilnych!George Taskos programuje od dzieciństwa. W 2005 roku zajął się profesjonalnym tworzeniem aplikacji. Tworzył wieloserwerowe aplikacje oparte na różnych technologiach, m.in. Windows Forms, WPF, ASP.NET MVC, SOAP i REST. Od kilku lat rozwija aplikacje dla systemów iOS i Android, wykorzystując technologię Xamarin Cross Platform Mobile. W 2009 roku Taskos uzyskał tytuły Microsoft Certified Solutions Developer i Xamarin Certified Mobile Developer. Mieszka w Nowym Jorku. W wolnym czasie angażuje się we wspieranie rozwoju nowych firm.

Premiera: 2017-08-30. Księgarnia internetowa merlin.pl Xamarin Tworzenie aplikacji cross-platform Receptury | Taskos George | Helion.

Tworzenie aplikacji cross-platform Receptury, pochodzi z wydawnictwa Helion. Autorem książki jest George Taskos.

POWIĄZANE KSIĄŻKI