Kolor bez tajemnic. Kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć.

Kolor bez tajemnic. Kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć. - Susana Schellenberg | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susana Schellenberg
WYMIAR
6,4 MB
NAZWA PLIKU
Kolor bez tajemnic. Kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć..pdf
ISBN
6174097412468

OPIS

Bryan Peterson w charakterystycznym dla siebie stylu przenosi nas do świata kolorów i fotografii. W swojej najnowszej książce pokazuje metody perfekcyjnego wykorzystania koloru, wyjaśniając przy tym, jak fotografować w każdym świetle, w jaki sposób zestawy kolorów mogą tworzyć zachwycające obrazy o niezwykłej sile oddziaływania, a także jak wykorzystać ekspozycję oraz światło błyskowe.Autor "Koloru bez tajemnic" omawia podstawy patrzenia na barwy i tego, jak widzi je aparat fotograficzny; przedstawia także porady na temat prawidłowej ekspozycji bieli i czerni oraz pozostałych odcieni.Dzięki tej książce zobaczysz, jak kolor wpływa na kompozycję i jak go wykorzystać do uzyskiwania lepszych zdjęć. Możesz również zgłębić działanie głównego narzędzia, używanego do wzmacniania kolorów w cyfrowych zdjęciach – Selective Color w Photoshopie, oraz kilku innych, takich jak kolorowe filtry w Photoshopie, Color Balance, AutoColor i Replace Color.Książka w praktyczny i prosty sposób uczy doskonałego warsztatu, dzięki któremu podniesiesz swoje fotograficzne umiejętności.Bryan Peterson jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem w tej dziedzinie i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Lampa błyskowa bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną – Szkołę Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć autorstwa Schellenberg Susana Heide, Petereson Bryan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,54 zł . Przeczytaj recenzję Kolor bez tajemnic.

Średnia ocen: 6,0 / 10 3 ocen . Czytelnicy: 19 Opinie: 0 + Dodaj na półkę Kup książkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI