Wielka księga kawałów koszmarnego Karolka

Wielka księga kawałów koszmarnego Karolka - Francesca Simon | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Simon
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga kawałów koszmarnego Karolka.pdf
ISBN
2180109438350

OPIS

Wielka Księga Kawałów Koszmarnego Karolka to niesamowity zbiór jego ulubionych żartów. Jego mama ich nie cierpi, Damianek nie powinien ich czytać, a Mądra Misia zatyka sobie uszy. Bądźcie koszmarni i wypróbujcie Karolkowe żarty na swoich kolegach i rodzicach. Gwarantujemy, że z krzykiem wybiegną z pokoju.Dlaczego mumie nie chodzą do szkoły?Bo się boją rozwijać.Co wampiry jedzą zamiast cukierków?Pijawki.Dlaczego zebry lubią stare filmy?Bo są czarno-białe.Do książki dołączony jest w prezencie Koszmarny Kalendarz 2014!

Jego mama ich nie cierpi, Damianek nie powinien ich czytać, a Mądra Misia zatyka sobie uszy. Bądźcie koszmarni i wypróbujcie Karolkowe żarty na swoich kolegach i rodzicach.

ISBN 978-83-240-1964-9. Miejsce wydania Kraków : Wydawnictwo Znak Emotikon, Rok wydania 2013.

POWIĄZANE KSIĄŻKI