Tymczasem

Tymczasem - Izabela Sowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Sowa
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Tymczasem.pdf
ISBN
2082172845994

OPIS

OPOWIEŚĆ O KOBIECIE (nie zawsze) SUKCESUIzabela Sowa - jak zawsze inteligentnie i ironicznie - trafia w czuły punkt. Opisując tu i teraz, pokazuje nasze nadzieje, kompromisy i… życie na kredyt.Monique jest niczym ideał z kolorowych czasopism, które czytała jako nastolatka: jest wykształcona, pracuje jako osobista stylistka i występuje w telewizji. W rzeczywistości - jak niemal każdy - boi się, że zabraknie jej na ratę za mieszkanie, a kariera w show-businessie to dla niej tak naprawdę bieganie z wieszakiem za pozbawionymi gustu żonami biznesmenów.Traf chce, że wyjeżdża ze skąpanej w złudzeniach Warszawy do otulonego smogiem Krakowa. Korzystając z okazji, postanawia odwiedzić wuja Augusta, któremu zawdzięcza wykształcenie w Paryżu - i znacznie więcej. Czy i tym razem spotkanie z nim zmieni coś w jej życiu?Powieść o nas samych - potrafiących żyć tylko TYMCZASEM. Może dlatego, że kiedyś obiecano nam niemal wszystko, a pozostawiono z kredytem do spłacenia?

@ IcardiPL: tylko pawłowski nie odniósł się do tego, a słowa fame to wiesz xd. @ IcardiPL: Pawłowski jest debilem, bo mialby zajebista przyszlosc gdyby nadal w tym famemma siedzial. Żagań Tymczasem.

15 recenzji Nr 1 497 wśród 2 739 restauracji w lokalizacji Warszawa $$-$$$ Międzynarodowa. ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI