Nie mów nikomu

Nie mów nikomu - Harlan Coben | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu.pdf
ISBN
4128164945355

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłosDavid Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Dlatego najstarsza córka, Beata, czym prędzej ucieka w małżeństwo. Wychodzi za lokalnego ... „Nie mów nikomu" jest książką, która może spodobać się wielbicielom ciężkich thrillerów, które opisują trudne do rozwiązania zagadki.

została wyłączona Coben nie mów nikomu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nie milkną komentarze po sobotniej premierze filmu Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".

POWIĄZANE KSIĄŻKI