Nie mów nikomu

Nie mów nikomu - Harlan Coben | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu.pdf
ISBN
5650249595910

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłosDavid Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Dokument stworzony przez braci Sekielskich budził ogromne emocje, jeszcze zanim powstał. Przedstawia historie osób molestowanych seksualnie przez duchownych.

To tylko "zabawa w dorosłych" Jest rok 1992. Katarzyna ma 12 lat, a w rodzinnym domu horror.

POWIĄZANE KSIĄŻKI