Perspektywy rozwoju podejścia procesowego – szanse i ograniczenia

Perspektywy rozwoju podejścia procesowego – szanse i ograniczenia - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,32 MB
NAZWA PLIKU
Perspektywy rozwoju podejścia procesowego – szanse i ograniczenia.pdf
ISBN
5179520327881

OPIS

Problematyka podejścia procesowego należy do zagadnień niezwykle istotnych, a zarazem aktualnych z punktu widzenia zarządzania współczesnymi organizacjami. W naukach o zarządzaniu można zaobserwować postępującą ewolucję poglądów, kształtowanie się nowych paradygmatów raz powrót do klasycznych podstaw teoretycznych. Wzrastająca niepewność wskazuje na rozwój nowych form organizacyjnych opartych na nowych paradygmatach. Pojawia się pytanie: czy podejście procesowe, które sięga klasycznych rozwiązań organizacji i zarządzania, jest twórcze i nieustannie ewoluuje?[...]Redakcja naukowa: Elżbieta Weiss i Agnieszka Bitkowska

... Perspektywy rozwoju podejścia procesowego Szanse i ograniczenia; Perspektywy rozwoju podejścia procesowego Szanse i ograniczenia Perspektywy rozwoju podejścia projektowego.

W naukach o zarzą-dzaniu można zaobserwować postępującą ewolucję poglądów, kształtowanie się nowych pa-radygmatów oraz powrót do klasycznych podstaw teoretycznych. Wzrastająca niepewność wskazuje na rozwój nowych ... Informacje o PERSPEKTYWY ROZWOJU PODEJŚCIA PROCESOWEGO - 9288265088 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI