Pensjonat

Pensjonat - Piotr Paziński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Paziński
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Pensjonat.pdf
ISBN
2874045646466

OPIS

"Bohaterodwiedza miejsce, gdzie jako dziecko bywał z babcią - żydowski dom wypoczynkowy pod Warszawą, dawniej pełen życia, dziś zaludniony duchami przeszłości. Stwarzając na nowo rzeczywistość, która zaginęła w odmętach czasu, Piotr Paziński unika patosu, za to sprawnie operuje ironią i humorem. To powiastka filozoficzna o trwaniu, przemijaniu i rozpadzie, a zarazem literacki obrzęd wskrzeszania pamięci. Pierwszy w Polsce literacki głos trzeciego pokolenia po Holokauście". (Justyna Sobolewska)

Oferujemy doskonałą dostępność i atrakcyjne ceny pensjonatów w Polsce. Przeczytaj opinie Gości i wybierz najlepszy pensjonat. Pensjonat Harenda przy wyciągu narciarskim to noclegi w pokojach 2, 3, 5 osobowych z klimatyzacją.

z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI