Galicyjskość

Galicyjskość - Łukasz Saturczak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Saturczak
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Galicyjskość.pdf
ISBN
8218994327031

OPIS

"Galicyjskość" to pierwsza powieść 24-letniego pisarza poświęcona Polakom, Żydom, Ukraińcom i Niemcom. Rozpoczynając od przedwojennego dzieciństwa na wsi w przemyskiem poprzez krwawe dzieje ziemi nad Sanem autor wpisuje historię w klamrę zachowań młodych Polaków i Ukraińców współcześnie.

Dziękujemy za rozmowę ... Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża Oprawa: Miękka "Galicyjskość" to pierwsza powieść 24-letniego pisarza poświęcona Polakom, Żydom, Ukraińcom i Niemcom. Rozpoczynając od przedwojennego dzieciństwa na wsi w przemyskiem poprzez krwawe dzieje ziemi nad Sanem autor wpisuje historię w klamrę zachowań młodych Polaków i Ukraińców współcześnie. Kup teraz.

Rozpoczynając od przedwojennego dzieciństwa na wsi w przemyskiem poprzez krwawe dzieje ziemi nad Sanem autor wpisuje historię w klamrę zachowań mło... Łukasz Saturczak, „Galicyjskość". Lampa i Iskra Boża, Warszawa, 184 strony, w księgarniach od października 2010 Biorąc pod uwagę ambitne zamiary autora, których realizacja dojrzałym pisarzom zabiera przecież długie lata badań, przemyśleń, i tak cud, że tę książkę w ogóle można obronić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI