Matka mojej córki

Matka mojej córki - Magdalena Majcher | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Matka mojej córki.pdf
ISBN
4474244021587

OPIS

Piękna opowieść o obezwładniającej sile więzi matki i dziecka, potężniejszej od rodzinnych tajemnic i powtarzanych latami kłamstw.Nina w wieku szesnastu lat przeżyła pierwszą miłość i… zaszła w ciążę. Teraz niechętnie przyjeżdża do rodzinnej Czeladzi. Życie zmusza ją jednak do porzucenia kariery w bankowości i powrotu do domu. Musi uporać się nie tylko ze śmiercią ojca, ale również z własną przeszłością…Czy Nina znajdzie w sobie odwagę, by stanąć oko w oko z prawdą? Czy będzie potrafiła naprawić błędy przeszłości i stać się matką dla swojego dziecka?

UKD 821.162.1-3. Hasła przedmiotowe Adopcja.

Rodzinne sekrety, manipulacje, skomplikowane relacje międzyludzkie - to ... Zapewne nikomu z was osoby Pani Magdaleny przedstawiać nie trzeba, powiem więc tylko tyle, że „Matka mojej córki", bo to właśnie o tej książce jak się domyślacie chcę wam dziś opowiedzieć jest trzecim tytułem w dorobku pisarskim Pani Majcher, natomiast drugim po „Stanie niebłogosławionym" traktującym o macierzyństwie. "Matka mojej córki" to kolejna dobra powieść Magdaleny Majcher, którą dane było mi przeczytać. Jest to książka o skomplikowanych relacjach rodzinnych, szczególnie tych na linii matka-córka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI