Tajemnica człowieka z blizną

Tajemnica człowieka z blizną - Paweł Beręsewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Beręsewicz
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica człowieka z blizną.pdf
ISBN
4149566002945

OPIS

Każda rodzina ma swoje tajemnice. A już dzieciom to niczego się nie mówi. 12-letni Jasiek nie cierpi półsłówek i uśmieszków pod nosem – postanawia sam dojść prawdy: skąd u mężczyzny, tak blisko z nim spokrewnionego, skrywana dotąd pod krzaczastą brodą – blizna? Może się pojedynkował? Może działał w opozycji? Wyobraźnia podsuwa Jaśkowi różne rozwiązania…

Dopiero opowiadając o zajściu przyjaciołom, Bob uświadamia sobie, co przeocz Kubański emigrant Tony Montana opuszcza ojczyznę i przybywa do Miami. Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej. Kup tajemnica człowieka z blizną w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Każda rodzina ma swoje tajemnice.

Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej. Kup tajemnica człowieka z blizną w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Każda rodzina ma swoje tajemnice. A już dzieciom to niczego się nie mówi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI