ABECADŁO przedszkolaka – F

ABECADŁO przedszkolaka – F - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO przedszkolaka – F.pdf
ISBN
4233105935064

OPIS

Seri książeczek ABECADŁO zaprasza dzieci do nauki przez zabawę. Książeczki tej serii poświęcone są kolejnym literom alfabetu.Dzieci poznają głoski, litery, słowa i wyrazy, mają także możliwość pisania i rysowania po śladzie oraz mogą spróbować swoich możliwości w samodzielnym pisaniu liter! Aby owe wyzwania nie były zbyt monotonne, każdy mały właściciel książeczki może poćwiczyć oko i rękę, wykonując różnego rodzaju zadania, które rozwijają umiejętności dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.Książeczki rozpoczyna bajka z elementami edukacyjnymi. Pozostałe strony dotyczą edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej, plastycznej i technicznej oraz edukacji zdrowotnej. Dodatkową zachętą do wspólnej zabawy są naklejki, które z pewnością przyczynią się do trwałego zapamiętania proponowanych treści.Kolekcja ABECADŁO to świetny sposób na naukę podczas zabawy!

Każdy rodzic obawia się chwili, gdy jego pociecha po raz pierwszy Rzeczy niezbędne dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty warto skompletować wcześniej. ABECADŁO przedszkolaka - U - opis wydawcy: Seria książeczek ABECADŁO zaprasza dzieci do nauki przez zabawę. Książeczki z tej serii poświęcone są kolejnym literom alfabetu. Przedszkole Abecadło Zielonka - Armii Krajowej 37, 05-220 Zielonka - rated 5 based on 3 reviews "mój drugi dom See more of Przedszkole Abecadło Zielonka on Facebook. Wydrukuj dla dziecka książeczkę zatytułowaną "Abecadło".

Zobacz inne produkty w kategorii Edukacyjne. Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym: 1. Abecadło 1 2... Nowoczesne medium, porządkuje świat i dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI