ABECADŁO przedszkolaka – B

ABECADŁO przedszkolaka – B - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO przedszkolaka – B.pdf
ISBN
2345436497540

OPIS

Seri książeczek ABECADŁO zaprasza dzieci do nauki przez zabawę. Książeczki tej serii poświęcone są kolejnym literom alfabetu.Dzieci poznają głoski, litery, słowa i wyrazy, mają także możliwość pisania i rysowania po śladzie oraz mogą spróbować swoich możliwości w samodzielnym pisaniu liter! Aby owe wyzwania nie były zbyt monotonne, każdy mały właściciel książeczki może poćwiczyć oko i rękę, wykonując różnego rodzaju zadania, które rozwijają umiejętności dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.Książeczki rozpoczyna bajka z elementami edukacyjnymi. Pozostałe strony dotyczą edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej, plastycznej i technicznej oraz edukacji zdrowotnej. Dodatkową zachętą do wspólnej zabawy są naklejki, które z pewnością przyczynią się do trwałego zapamiętania proponowanych treści.Kolekcja ABECADŁO to świetny sposób na naukę podczas zabawy!

| SPRZEDAŻ HURTOWA \ Samo-pol | Dystrybutor gier planszowych, łamigłówek i puzzli ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka B. Część 2 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł 1,99 zł Idź do sklepu ABECADŁO przedszkolaka - S - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł 2 ,99 zł Abecadło dla Dzieci ceny ofert już od 1,99 zł ♥ Poznaj oferty na Ceneo.pl.

Pseudonim. Tytuł ... Piosenka o alfabecieNauka liter może być świetną zabawą! Piosenka o alfabecie angażuje dzieci do wspólnego śpiewania i poznawania kolejnych liter alfabetu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI