Strefa zero

Strefa zero - Jess Walter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jess Walter
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Strefa zero.pdf
ISBN
5359430341958

OPIS

Doskonale napisany thriller, w którym echo wydarzeń z 11 września 2001 roku nieustannie odbija się na losach bohaterów. Ścisły finalista prestiżowego konkursu National Book Award. 11 września 2001 roku świat staje na moment w miejscu, a przynajmniej tak się wydaje Ameryce pogrążonej we wszechobecnym po zawaleniu bliźniaczych wież pyle. Na terenie ruin trwają akcje poszukiwawcze i nikt nie ma odwagi przyznać, że nie uda się odnaleźć żywych. Brian Remy budzi się we własnym mieszkaniu z raną postrzałową głowy i ogromnymi lukami w pamięci. Nie ma pojęcia, co się wydarzyło, ani dlaczego jest ranny. Próbując jakoś poskładać strzępki wspomnień w jedną całość, udaje mu się odtworzyć niektóre obrazy. Okazuje się, że brał udział w akcji ratunkowej tuż po katastrofie, że ma synka, że rozwiódł się z żoną...

W tym roku 15-16 czerwca w Dąbrowie Górniczej odbędzie się ósma konferencja Strefa Zero. Przybywa na nią około 1,5 tysiąca uczestników różnych wyznań i denominacji z całej Polski. Strefa zero.

Amerykańska bomba atomowa powstała w wyniku "Projektu Manhattan". Strefa zero. Zniszczenia po atakach z 11 września - zdjęcie z galerii: Strefa zero.

POWIĄZANE KSIĄŻKI