Miłość w łachmanach codzienności + CD

Miłość w łachmanach codzienności + CD - siostra Noemi | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
siostra Noemi
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Miłość w łachmanach codzienności + CD.pdf
ISBN
1147099045806

OPIS

"Miłość w łachmanach codzienności" to niezwykły tomik wierszy autorstwa siostry Noemi. To poezja, która trafia wprost do ludzkich serc, bo porusza sprawy ważne, o których na co dzień mało się mówi.Do książeczki dołączona jest płyta z nagraniami utworów recytowanych przez znanych aktorów i ludzi mediów, jak m.in. Marian Opania, Teresa Lipowska, Tomasz Stockinger, Anna Popek, Dariusz Kowalski i inni.

„Stanisławówce" - porozmawiamy o Mszy Świętej. Podczas jej odprawiania każda czynność jest wyrazem miłości do Jezusa Chrystusa. Miłość Boga, ukryta w codzienności, kazała mi się dzielić z nią sobą, choć wtedy nie byłam tego w pełni świadoma.

Wybrane fragmenty: Dom z marzeń ... Miłość w łachmanach codzienności Książka z audiobookiem - od 24,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Miłość w łachmanach codzienności" to niezwykły tomik wierszy autorstwa siostry Noemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI