Z lajkomierza Fryderyki

Z lajkomierza Fryderyki - Agnieszka Tyszka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Tyszka
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Z lajkomierza Fryderyki.pdf
ISBN
8077604959291

OPIS

Fryderyka nie lubi wielu rzeczy, swojego imienia też nie lubi. Od niedawna nie lubi nawet wakacji, które musi spędzić na odludziu w towarzystwie macochy i zapracowanego ojca (nie trzeba dodawać, że za nimi także nie przepada). Czy letnie miesiące w rozsypującej się pałacowej ruderze okażą się aż takim niewypałem?Na czytelników czekają same niespodzianki – dalekie podróże, tajemnicze bohaterki, magiczne rośliny i pewien lajkomierz...

Od niedawna nie lubi nawet wakacji, które musi spędzić na odludziu w towarzystwie macochy i zapracowanego ojca (nie trzeba dodawać, że za nimi także nie przepada). Z lajkomierza Fryderyki Książka już od 16,55 zł - od 16,55 zł, porównanie cen w 30 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Z lajkomierza Fryderyki" to książka pełna humoru, którą czyta się jednym tchem.

Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Tytuł: Z lajkomierza Fryderyki. Wydawca: Akapit Press.

POWIĄZANE KSIĄŻKI