Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe

Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe - Marta Rysa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Rysa
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe.pdf
ISBN
1735186818666

OPIS

Wnęka na łóżko udająca pokój.Dwadzieścia metrów antycznej ruiny.Podmiejski domek, który okazuje się barakiem pośród chwastów.Monitoring w każdym pokoju, którym można sterować bezpośrednio z łazienki.Pośrednicy, którzy udają właścicieli. Właściciele, którzy wcale nie chcą najemców. Sąsiedzi, którzy chcą wiedzieć wszystko… Każdy, kto próbował kiedyś wynająć mieszkanie, musiał mierzyć się z tymi albo innymi problemami. Marta Rysa miała jednak wyjątkowego pecha.Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe to zbiór zabawnych, choć często mrożących krew w żyłach, reportaży o tym jak trudno znaleźć dobre mieszkanie. Autorka z urokiem i niedowierzaniem opisuje szalony świat pośredników i właścicieli nieruchomości.Przeczytaj, zanim wejdziesz na gumtree.

Kryminałki mieszkaniowe to zbiór zabawnych, choć często mrożących krew w żyłach, reportaży o tym jak trudno znaleźć dobre mieszkanie. Przeczytaj, zanim wejdziesz na gumtree. Upiór w bloku.

Kryminałki mieszkaniowe from the world's largest community of readers. Goodreads members who liked Upiór w bloku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI