Jarzmo

Jarzmo - Przemysław Owczarek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Owczarek
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Jarzmo.pdf
ISBN
6597106650167

OPIS

W swoich „zapiskach z badań na pograniczu poezji” Owczarek – okiem lirycznego antropologa – przygląda się plemieniu współczesnych poetów. Nie oszczędza przy tym samego siebie – czterdziestolatka chodzącego w uprzęży codziennych prac, strapień i obowiązków. Jarzmem poety jest też angaż w sprawy społeczno-polityczne, traktowane w tym tomie szczególnie ostro i bez skrupułów. Książka niegrzeczna, niepokorna i nieprzyjemna. Obowiązkowa!

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Otóż jarzmo nakładane na ludzi przez Prawo i przykazania wymaga od nich nadludzkiego wysiłku, który i tak zawsze kończy się niepowodzeniem, bo nikt z ludzi nie jest w stanie o własnych siłach wypełnić przykazań. Do tego wprowadza to człowieka w stan oskarżenia i winy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI