Tortilla Flat (książka audio)

Tortilla Flat (książka audio) - John Steinbeck | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Steinbeck
WYMIAR
5,36 MB
NAZWA PLIKU
Tortilla Flat (książka audio).pdf
ISBN
8210172933736

OPIS

"Tortilla Flat " to powieść amerykańskiego pisarza Johna Steinbecka (Laureat Literackiej Nagrody Nobla z 1962 roku), która wyniosła go na literacki szczyt. Wydana w 1935 roku, do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. W niektórych kręgach uważana jest za kultową. Oddajemy ją Państwu w nowym tłumaczeniu Macieja Zombierta.Akcja powieści rozgrywa się w kalifornijskim miasteczku Monterey, w dzielnicy Tortilla Flat, tuż po zakończeniu I wojny światowej. Bohaterowie to kloszardzi zamieszkujący chwilowo mały domek i tworzący coś w rodzaju komuny. W wolnym czasie, a mają tylko taki, paisanos piją wino, romansują i pomagają, komu się da. Mają własną filozofię życiową i własny kodeks honorowy. Mimo, że nie chcielibyśmy wydawać za nich swoich córek, budzą naszą sympatię.Powieść ma niepowtarzalny klimat, pełna jest ciepłego humoru z dodatkiem ironii. Jednym kojarzy się z Hrabalem, dla innych jest swoistym Kubusiem Puchatkiem dla dorosłych.Czyta: Krzysztof StrużyckiCzas trwania: 7 godz. 45 min.

Tortilla Flat) - powieść amerykańskiego pisarza Johna Steinbecka, opublikowana w 1935.. Akcja niewielkiej powieści rozgrywa się w kalifornijskim miasteczku Monterey tuż po zakończeniu I wojny światowej.Jej bohaterem jest grupa miejscowych lekkoduchów, włóczęgów spędzających czas na piciu wina, drobnych kradzieżach oraz uwodzeniu kobiet. Książka audio Tortilla Flat.

W niektórych kręgach... - Polska ksiegarnia w UK Danny i jego ferajna, czyli "Tortilla flat" Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 23:59 To ta książka, wydana w 1935 roku, przyniosła Steinbeckowi sławę i rozpoznawalność. ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI