Satelita

Satelita - Aleksander Janowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Janowski
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Satelita.pdf
ISBN
6913914280255

OPIS

Młoda Rosjanka Wala zostaje po studiach geologicznych przydzielona do grupy geologów, prowadzących poszukiwania na odległej Syberii. Jej ponadprzeciętne zdolności zostają wkrótce należycie docenione i dziewczyna trafia do prestiżowego Instytutu Badawczego. Podczas wycieczki w okoliczne góry Wala zbiera kilka próbek kamieni do analizy laboratoryjnej. Decyzja ta okaże się brzemienna w znaczące i tragiczne skutki.

Jest to statek kosmiczny (z załogą lub bez załogi) okrążający ciało niebieskie (np. planetę, Księżyc) po orbicie zamkniętej. satelita (język polski): ·↑ 1,0 1,1 Hasło satelita w: Zygmunt Saloni, Włodzimierz Gruszczyński, Marcin Woliński, Robert Wołosz, Danuta Skowrońska, Słownik gramatyczny języka polskiego — wersja online.· ↑ Porada „satelita" w: Poradnia językowa PWN.· ↑ Danuta Buttler, O wzajemnym oddziaływaniu terminologii i słownictwa ... Interaktywna mapa satelitarna pozwalająca na oglądanie zdjęć satelitarnych dostarczonych przez kilku niezależnych operatorów map internetowych. Pogoda Satelitarna Europa, Meteo, radar meteorologiczny, chmury, słońce.

Z The zdjęć satelitarnych Europa, można zobaczyć, gdzie i tak świeci, gdy niebo jest zachmurzone.Świat, Europa Afryka Japonia Źródło: SAT24.com Satelita geostacjonarny jest sztucznym satelitą Ziemi umieszczonym na tzw. orbicie geostacjonarnej w płaszczyźnie równikowej w odległości 35 830 km od równika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI