BrzydUla. Pamiętnik (książka audio)

BrzydUla. Pamiętnik (książka audio) - Julia Kamińska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Kamińska
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
BrzydUla. Pamiętnik (książka audio).pdf
ISBN
5839200899911

OPIS

Wielka niespodzianka dla widzów popularnego serialu: Ula Cieplak ujawnia swój pamiętnik!Julia Kamińska jeszcze raz wciela się w swoją filmową rolę, tym razem jako autorka pamiętnika. Pełne humoru zapiski, refleksje i wyznania dają sugestywny i ciekawy portret bohaterki. Splatają się tutaj: tło historii serialowej, myśli niebanalnej dziewczyny, ciepłe wspomnienia i urocze perypetie.Przed nami opowieść o miłości, dopełniająca fabułę BrzydUli i wychodząca poza nią...

Opis i specyfikacja; Opis i specyfikacja. Wielka niespodzianka dla widzów popularnego serialu: Ula Cieplak ujawnia swój pamiętnik!

Pamiętnik - opis produktu: Brzydka i zakompleksiona dziewczyna znajduje pracę w Warszawie. Jak się odnajdzie w nowym miejscu, czy znajdzie miłość, której tak szukała? Książka to pełne ciepła, humoru, a także i powagi wyznania skromnej asystentki, pracującej w wielkiej korporacji. Opinie o książce - Brzydula.

POWIĄZANE KSIĄŻKI