Przesyłka

Przesyłka - Sebastian Fitzek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Fitzek
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Przesyłka.pdf
ISBN
3097043364144

OPIS

1 000 000 egzemplarzy sprzedanych w siedem miesięcyDoktor Emma Stein, znana psychiatra i szczęśliwa mężatka, została zgwałcona przez „Fryzjera” - seryjnego mordercę, który - zanim zabije - goli kobietom głowy. Tyle że Emma przeżyła... Ona jedna...Nie widziała twarzy swojego oprawcy, ale rozpoznaje go w każdym mężczyźnie. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy w hotelu, w którym nie ma pokoju, jaki opisała. Boi się. Odizolowała się od ludzi. Nie wychodzi z domu.Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę... Zaadresowaną do sąsiada, którego nie zna i którego nigdy nie spotkała, choć mieszka na tej samej ulicy od lat...SEBASTIAN FITZEK - autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach.Każda powieść Fitzka -PREZENT, PACJENT, ŁAMACZ DUSZ, ODPRYSK, LOT 7A, TERAPIA, PASAŻER 23, PRZESYŁKA, OSTATNIE DZIECKO, NOC ÓSMA, ODCIĘCI - zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. W samych Niemczech sprzedano je w 11 milionach egzemplarzy.„Thrillery Fitzka są przerażające”.HARLAN COBEN„Thrillery są zwierciadłem społeczeństwa. Ja pokazuję zwykłych ludzi zaatakowanych przez niezwykłe sytuacje. Często muszę wręcz łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mi uwierzył”.SEBASTIAN FITZEK

Dzięki niej, możesz kupować i sprzedawać z dostawą. Sprawnie i komfortowo! Naszymi partnerami są Poczta Polska, InPost i Sendit - największa w Polsce platforma wysyłkowa. Oczekujesz na przesyłkę? Najszybszy sposób na sprawdzenie gdzie jest przesyłka to strona internetowa DHL.

Teraz masz możliwośc zlokalizowania swoich przesyłek na naszym serwisie Przesyłki OLX - sprzedawaj i kupuj z dostawą! Przesyłki OLX to nowa usługa, dzięki której możesz kupować i sprzedawać z dostawą. Od teraz także płatności staną się wygodniejsze, a proces zakupowy prosty i bezpieczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI