Londyn z Paddingtonem

Londyn z Paddingtonem - Michael Bond | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Bond
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Londyn z Paddingtonem.pdf
ISBN
8369502108770

OPIS

Odwiedź miasto Paddingtona!Nie musisz nawet pakować walizki, by wybrać się w podróż! Sam miś Paddington oprowadzi Cię po swoim mieście. Wycieczkę zaczniemy od… stacji Paddington, a sympatyczny przewodnik opowie Ci o największych atrakcjach miasta i pokaże swoje ulubione miejsca. Między podziwianiem Big Bena a spacerem po ogrodach pałacu Buckingham znajdzie się czas na niejedną ciekawą historię i obowiązkowo - kanapkę z marmoladą.Nowy film o przygodach Paddingtona wkrótce w kinach.

Pseudonim. Tytuł ... Odwiedź miasto Paddingtona! Nie musisz nawet pakować walizki, by wybrać się w podróż! Sam miś Paddington oprowadzi cię po swoim mieście. Informacje o Londyn z Paddingtonem - 9370308581 w archiwum Allegro.

Wycieczkę zaczniemy od… stacji Paddington, a sympatyczny przewodnik opowie Ci o największych atrakcjach miasta i pokaże swoje ulubione miejsca. Między podziwianiem Big Bena a spacerem po ogrodach ... Londyn z Paddingtonem Michael Bond 0 ocen Wydawnictwo: Znak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI