Historia bez cenzury 2

Historia bez cenzury 2 - Wojciech Drewniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Drewniak
WYMIAR
9,61 MB
NAZWA PLIKU
Historia bez cenzury 2.pdf
ISBN
4341855663663

OPIS

OSTRZEŻENIE!Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe.Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, zrezygnuj z dalszego czytania… chociaż pewnie będziesz żałować.Historia Bez Cenzury powraca! O kim opowiemy? Jasne że o polskich koksach!Przed Wami Cnotliwy Koksu spod Grunwaldu, Turbohetman, który w młodości grał małą dziewczynkę, Półczłowiek-Półłomot, który trafił do polskiego hymnu, Wystrzałowy generał, który lubił walić z grubej rury, a także włochaty koleżka, odważny kuzyn misia Koralgola - największej pierdoły wśród niedźwiedzi.Chcecie więcej? I dobrze, bo to tylko niektórzy spośród naszych koksów

Książka Historia bez cenzury 2 liczy 304 stron. Jej wymiary to 135x210.

Historia Bez Cenzury powraca! O kim opowiemy? Jasne że o polskich koksach! Historia bez cenzury 2 wychodzi na przeciw oczekiwaniom zdystansowanym i ciekawskim czytelnikom. Autor książki, Wojciech Drewniak, zadbał o godną kontynuację pierwszej części Historii bez cenzury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI