Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy

Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy.pdf
ISBN
8646052069034

OPIS

Kilkadziesiąt cudów świętej Rity opisanych w jednej książceDziesiątki współczesnych świadectw: z północy i południa, ze wschodu i zachodu Polski. Wszędzie, gdzie pojawia się św. Rita, patronka od spraw beznadziejnych, przychodzą wypraszane za Jej wstawiennictwem łaski. Dotyczą najróżniejszych spraw: uzdrowień z ciężkich chorób, daru macierzyństwa, pomocy w znalezieniu męża lub żony, ratunku w sytuacjach bez wyjścia. Kult św. Rity to prawdziwy fenomen w naszej ojczyźnie, czego dowodem jest ta książka.Modliłam się do św. Rity, aby moja córka Anna otrzymała łaskę macierzyństwa. Przez dwa i pół roku razem z mężem czekała na dziecko. Po tej modlitwie otrzymali dar potomstwa i dziś maleństwo jest już razem z nami.***Święta Rito, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam, zwłaszcza za łaskę uzdrowienia syna z ciężkiej choroby.***Modlitwa:Pozdrawiam Cię, Święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, Patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe, i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.W książce znajdziesz świadectwa cudów, krótki życiorys św. Rity oraz wiele modlitw za Jej wstawiennictwem.

Nie otrzymałam tej łaski, ale otrzymałam coś dużo więcej. Dzięki tym modlitwom otworzyłam się na wiarę, na Boga, ona mi wskazała jakie grzechy ... Kilkadziesiąt cudów świętej Rity opisanych w jednej książce Dziesiątki współczesnych świadectw: z północy i południa, ze wschodu i zachodu Polski.

Świadectwa i modlitwy Książka religijna już od 12,45 zł - od 12,45 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Cuda Świętej Rity.

POWIĄZANE KSIĄŻKI