Zdrowe serce

Zdrowe serce - Graham Jackson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Jackson
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowe serce.pdf
ISBN
6417031866186

OPIS

Jak zapobiegać chorobom serca i jak je leczyć? Jakie jest działanie leków nasercowych? Czy alkohol jest dobry na serce? Ta książka zawiera pytania zadawane przez pacjentów klinik kardiologicznych i odpowiedzi, których lekarz chętnie by udzielił, gdyby miał czas. Można w niej znaleźć informacje zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, objaśnienia terminologii medycznej, gotowe programy dostosowania stylu życia, pozwalające na możliwie największą aktywność.

Ale kto wie, że to codzienne rutynowe działanie chroni również serce i nasze arterie? Celem badania będzie porównanie poziomu satysfakcji z usługi aptecznej Zdrowe Serce, w ramach której pacjent otrzyma naklejki informacyjne z dawkowaniem na opakowaniu leku oraz specjalne przygotowany materiał edukacyjny dla pacjenta po zawale serca. Zarówno etykietowanie apteczne jak i broszury informacyjne zostaną poddane ewaluacji z wykorzystaniem zwalidowanych narzędzi badawczych. Suplement diety Zdrowe Serce prodiab to suplement diety zawierający dwa istotne dla zdrowia człowieka wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-3: kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA).

Zobacz, co jeść i pić, by mieć zdrowe serce. Pakiet badań "Zdrowe serce" Ocena ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych. Cena: od 187 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI