Spójrz wstecz Ajonie!

Spójrz wstecz Ajonie! - Barbara Toporska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Toporska
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
Spójrz wstecz Ajonie!.pdf
ISBN
2555128419852

OPIS

\W tej opowieści nie trzymam się chronologii, po części z nonszalancji, ale głównie z przeświadczenia, że wszystkie sprawy przeszłe i zaprzeszłe, tylekroć przetrząsane w naszej pamięci, kojarzą się w inne układy, niż te, które obowiązują historyka. ... Ajon natomiast, do którego apeluję w tytule powieści, to wieczność i Wieczność. Wolę jej starogreckie imię od zimniejszego i uboższego w wiele znaczeń – Eon...”"

Ajon natomiast, do którego apeluję w tytule powieści, to wieczność i Wieczność. Spójrz wstecz Ajonie! Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Sprawdź! "W tej opowieści nie trzymam się chronologii, po części z nonszalancji, ale głównie z przeświadczenia, że wszystkie sprawy przeszłe i zaprzeszłe, tylekroć przetrząsane w naszej pamięci, kojarzą się w inne układy, niż te, które obowiązują historyka. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI