Franciszek Strachliwy Myszek

Franciszek Strachliwy Myszek - Odile Bailloul | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Odile Bailloul
WYMIAR
11,24 MB
NAZWA PLIKU
Franciszek Strachliwy Myszek.pdf
ISBN
9321433772854

OPIS

Cztery malutkie myszki – Franciszek, Roksana, Maniek i Agnieszka – zapraszają najmłodszych czytelników do swojego urokliwego, pełnego zaskakujących i rozczulających szczegółów świata. W pierwszej części poznajemy małego, strachliwego Franciszka, który boi się spać przy zgaszonym świetle i nigdy nie schodzi sam do piwnicy.Autorki wyczarowały niezwykłą, fotograficzną opowieść dla dzieci, która ujmuje starannością, precyzją i dopracowanymi szczegółami. To oparte na obrazie historyjki dla najmłodszych, które wprowadzają czytelników w świat estetyki, smaku i artystycznej jakości.W przygotowaniu kolejne części przygód mysiej rodzinki: Roksana Zabiegana, Maniek Maniak oraz Agnieszka Łakomczuszka.

W pierwszej części poznajemy małego, strachliwego myszka Franciszka ... Książka Franciszek Strachliwy Myszek - Bailloeul Odile Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Informacje o FRANCISZEK STRACHLIWY MYSZEK - 7663268268 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-12-13 - cena 15,66 zł €3.52 - Bliscy sercu bohaterowie i urocze mysie historie w przekładzie Agaty Buzek.

Nowa seria książeczek dla najmłodszych czytelników. Cztery malutkie myszki - Franciszek, Roksana, Maniek i Agnieszka - zapraszają dzieci i rodziców do swojego urokliwego, pełnego zaskakujących i rozczulających szczegółów świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI