FANTOM Fantastyczny Dwumiesięcznik Nr 1/2017Maj-Czerwiec 2017

FANTOM Fantastyczny Dwumiesięcznik Nr 1/2017Maj-Czerwiec 2017 Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
FANTOM Fantastyczny Dwumiesięcznik Nr 1/2017Maj-Czerwiec 2017.pdf
ISBN
4284623550352

OPIS

FANTOM to pismo poświęcone fantastyce w każdym wydaniu. Skupiamy się na medium pisanym, ale tematyka filmowa i growa nie jest obca redakcji. Promujemy dobre, wyraziste teksty popularnonaukowe, eseistyczne i recenzje. Ale przede wszystkim prezentujemy pisarzy. Uznanych i nowych, naszymi jedynymi kryteriami są: jakość tekstu i oczekiwania czytelników. Podobnie jak dwumiesięcznik Pocisk w świecie kryminału, chcemy dotrzeć do nowego (często młodego) odbiorcy, ale tylko po to, aby szybko wyprowadzić go na głębsze wody klasyki gatunku.FANTOM to nie tylko pismo, ale też środowisko. Inspirujemy się tradycjami polskiego fandomu, zwłaszcza działalnością Klubu Tfurcuf. Chcemy stworzyć kuźnię młodych pisarzy fanatycznych. Debiutantom dajemy możliwość publikacji w profesjonalnym piśmie, zapewniamy promocję i wsparcie merytoryczne. Starym wyjadaczom pozwalamy spełniać obowiązek mentorów. Stworzymy razem przestrzeń dla życzliwej, ale i surowej selekcji nowej elity literackiej.

Jej wymiary to 195x290. FANTOM. Fantastyczny Dwumiesięcznik, Nr 2/2017 - opis produktu: Miasto, Masa, Maszyna Wyobraźnia fantastyczna przetwarza nie tylko zastany świat, ale i dzieła człowieka.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Informacje o FANTOM Fantastyczny Dwumiesięcznik Nr 1/2017 Ma...

POWIĄZANE KSIĄŻKI